Deltakere

Alexander Jr. Berg, Egmont Publishing

Anders Johan Stavseng, Aller Media

Andreas W. H. Lindvåg, Vårt Land

Anette Andresen, Landsstyret, NJ Frilans

Anita Hoemsnes, Dagens Næringsliv

Ann-Kristin Hanssen, Fremover

Anne Berit Larsen, NRKJ

Anne Jo Lexander, Askøyværingen

Annette Hobson, NRKJ

Arne Ingmar Eggen, Landsstyret, Agderposten

Aslaug Watten, NJ

Bente Milde, Brønnøysunds Avis

Bente Sabel, NJ

Bernt Ivar Bergum, Hallingdølen

Bjørn Oddvar Hoel, Lister24

Britt-Ellen Negård, Landsstyret, Glåmdalen

Cathrine Loraas Møystad, Østlendingen

Cecilie Ramona Kåss Furuseth, NRKJ

Christer Pedersen, Landsstyret, iTromsø

Christian Erik Bergheim, Hamar Arbeiderblad

Christian Nicolaisen, Bergens Tidende

Dag Idar Tryggestad, Landsstyret

Dennis Ravndal, Landsstyret, VG

Eirik Nordal Meling, Sunnmørsposten

Elin Nykaas, NJ

Elise Hazel Asbjørnsen, NRK Dagsnytt

Espen Amundrud Solhaug, Oppland Arbeiderblad

Espen H. Rusdal, Dagsavisen

Even Skårberg Aarnes, NRKJ

Eyvind Sverre Menne, Asker og Bærums Budstikke

Grethe Brandsø, NTB

Gunnar Kagge, Aftenposten

Hege Iren Frantzen, Landsstyret

Henrikke Helland, Landsstyret, TV 2

Hilde Ranheim, Mastiff

Hilde Tretterud, NJ

Håkon Okkenhaug, Landsstyret, Trønder-Avisa

Håvard Fossen, Teknisk Ukeblad Media

Ian Olners Kjenne, NJ Frilans

Idar Stadheim, Firda

Ingebjørg Hestvik, Sør-Trøndelag

Ingvild Gjerdsjø, TV 2

Ivar Værnesbranden, Stjørdalens Blad

Jan Børge Leirvik, NRKJ

Jan Egil Fimreite, Sogn Avis

Jan Erik Skau, Fredriksstad Blad

Jarl Vidar Meling, TV Haugaland

Jathushiga Bridget Rajah, Landsstyret, frilanser

Jens Kihl, Klassekampen

Johan Prestvik, Trønder-Avisa

Karin A. Hassel Hanstensen, Østlandets Blad

Karoline Ramdal, NJ

Katherine Ferguson, Bergensavisen

Ketil Heyerdahl, NJ

Kirsten Ropeid, Utdanning

Kjell Aasum, Romerikes Blad

Kjersti Fikse Ness, Landsstyret, Adresseavisen

Kjersti Johannessen, TV 2

Kjetil Kjær Andersland, Bauer Media

Lars Døvle Larssen, Landsstyret, Tønsbergs Blad

Lars Løkkebø, Telemarksavisa

Lene Svenning, Landsstyret, LO Media

Mads Fremstad, ABC Startsiden

Magne Kveseth, Altaposten

Magne Lillegård, Driva

Marius Kromvold, Aller Media

Marius Steen, NJ

Mathias Bergquist, Drammens Tidende

Monica White Martinsen, Landsstyret, NRK

Nina Haabeth, NTB

Pål Hellesnes, Landsstyret, Klassekampen

Richard Aune, NRKJ

Robin Mortensen, Landsstyret, NRK Finnmark

Rolf Johansen, Landsstyret, NRKJ

Rønnaug Jarlsbo, Dagbladet

Sigrid Moe, E24 Dine Penger

Silje Rognsvåg, Dagen

Siv Elisabeth Bjerke, Nettavisen

Sonja Nordanger, Landsstyret, Aller Media

Stein Akre, Landsstyret, TV 2

Stein Larsen, NJ

Stein Sneve, Avisa Nordland

Stein Svendsen, NJ

Stig Kalsæg Sulland, NRKJ Super

Ståle Lidsheim, NJ

Terje Andresen, Sarpsborg Arb-Blad

Terje Barlien, Finnmarken

Thomas Vermes, ABC Startsiden

Tor Dagfinn Dommersnes, Stavanger Aftenblad

Tor-Erling Thømt Ruud, VG - Verdens Gang

Toralf Sandaker, Landsstyret, NJ Frilans

Torbjørn Brenna, NJ

Torbjørn Tungesvik, Varden

Tore Roth Stranden, Mediehuset Haugesunds Avis

Torgeir Eikeland, Fædrelandsvennen

Trond Idås, NJ

Trude Furuly, Landsstyret, NRK Nyheter

Ørjan Brattetveit, Hordaland

Øystein Barth-Heyerdahl, Nordlys

Øyvind Bratt, Rana Blad

Åsne Haugli, Dagens Næringsliv